دانلود رایگان رام رسمی ۴ فایل ( SM-T837T ) Galaxy Tab S4 10.5 inch
اندروید ۸٫۱٫۰

ID,'links',true) > 0) for($i=0; $i < $iteration;$i ++) { echo ""; foreach ($custom_meta_fields as $key => $value) { $fetch_meta = array_reverse(get_post_meta($post->ID,$value,true)); switch ($value) { case 'IsFree': echo ""; $serving_mod_freely = $fetch_meta[$i]; break; case 'links': $hash = array_reverse(get_post_meta($post->ID,'hash',true)); echo ""; break; case 'hash': break; case 'buildnumber': if(is_numeric(substr($fetch_meta[$i],8,1))) { $_replace = true; $_bn = $fetch_meta[$i][8]; $_loc = "8"; } elseif(is_numeric(substr($fetch_meta[$i],9,1))) { $_replace = true; $_bn = $fetch_meta[$i][9]; $_loc = "9"; } else { $_replace = false; } if($_replace) echo ""; else echo ""; break; default: echo ""; break; } } echo ""; $n++; } ?>
SM-T837T (Galaxy Tab S4)
مدل اندروید نوع بیلد تاریخ ساخت منطقه فارسی حجم دانلود
"; if($serving_mod_freely=='yes') echo ""; echo ""; echo "".substr_replace($fetch_meta[$i],"".$_bn."",$_loc,1)."".$fetch_meta[$i]."".$fetch_meta[$i]."
پسورد فایل : afshin-najafi.com
گزارش لینک خراب
فایل فلش T837T
 • دانلود رایگان با سرعت محدود 150KB/s
 • دانلود از سرور داخلی با سرعت نامحدود | هر رام ۴ فایل ۲۰۰۰ تومان و هر گیگ ۱۰۰۰ تومان | دریافت لینک بعد از پرداخت
 • برای فلش کردن اندروید 8.1 فقط باید از ادین ورژن 3.13 استفاده کنید
  نکات مهم در مورد گوشی های آنلاک اپراتوری (Sprint - T-Mobile - ATT&T ) : حتما قبل از فلش کردن , توضیحات ونکات زیر را با دقت بخوایند . وبسایت در قبال سهل انگاری شما هیچ گونه مسئولیتی به عهده نمیگیرد
 • بسیاری از گوشی های آمریکایی با اپراتور Sprint و AT&T با رام های کانورت شده و انلاک شده وارد بازار شده اند ! دقت داشته باشید بعد از فلش با رام های رسمی , منوی فارسی و در مواردی شبکه ی 4G را از دست خواهید داد !
 • برای تشخیص و انتخاب فایل فلش مخصوص دستگاه همیشه ابتدا گوشی را به دانلودینگ ببرید و در آنجا مدل را بخوانید و بر اساس همان مدل , فایل مخصوص آن را از وبسایت Afshin-Najafi.Com دانلود و رایت کنید * برای مثال : در قسمت About مدل N910C می باشد ولی در دانلودینگ مدل N910T درج شده است ! لذا برای فلش کردن این مدل فقط می توانید فایل فلش مدلی را که در دانلودینگ درج شده است را فلش کنید ! (یعنی N910T)
 • توجه داشته باشید با فلش کردن رام رسمی مدل درج شده در Downloading , گوشی شما کاملا تغییر یافته و در About هم به مدل جدید تغییر می کند و دیگر با نصب رام رسمی هم به حالت قبل بازنخواهد گشت.
 • در صورتی که بخواهید رام مدل درج شده در About نصب کنید باید از رام های کوک شده یا رام های کانورت شده (غیررسمی) استفاده کنید. (لینک وبسایت افشین نجفی)
 • رام های رسمی آنلاک اپراتوری (مثل رام های این صفحه) معمولا باعث تغییراتی مانند تغییر لوگو سامسونگ ، نصب نرم افزارهای زیاد بومی مربوط به منطقه رام و ... می شود.
 • در برخی از اپراتورها مثل ( CHM - China Mobile) مشکلی در آنتن سیم کارت و ... پیش نخواهد آمد اما در اپراتورهایی مثل T-Mobile , Sprint و ATT&T احتمال دارد IMEI دستگاه شما به 9900 تغییر کند و مشکل ساز شود پس لطفا قبل از فلش کردن حتما با باکس Z3x Pro یا Octopus از Cert و Nvm دستگاه بک آپ بگیرید
 • این فایل فلش ها از منابع رسمی شرکت سامسونگ تهیه شده است و وبسایت هیچ گونه تغییری در آن ایحاد نکرده است ! توجه توجه : قبل از فلش کردن دستگاه های انلاک اپراتوری , حتما ابتدا از رام پیش فرض دستگاه , با استفاده از ریکاوری کاستوم TWRP یا CWM , فول بک اپ بگیرید تا در صورت به روز هرگونه مشکل بتوانید به حالت اولیه برگردید.
اشتراک گذاری
به جمع دنبال کنندگان ما در تلگرام بپیوندید :)